Aneta Babušová

Služby

Blog

Kontakt

ANETA BABUŠOVÁ,

váš motivátor na ceste za snom

 

Telefón

(+420) 775 677 271

Online konzultácie

13-16

Email

aneta.babusova@gmail.com

Spolupráca

Firmy

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Online podnikateľky

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

INTEGRITA

Objavíte svoj súlad ega a intuície. Konečne po dlhom čase zažijete slobodu prejavu vášho pravého JA, bez akýchkoľvek starostí, čo si ostatní myslia. Budete robiť (zásadná vec) SPONTÁNNE správne činnosti.

HĹBKA

Individuálny hlboký prístup je ako kvalitne ušitá košeľa, ktorá padne ako uliata. Nikde nič netrčí, neťahá. Cítite sa v nej prirodzene, zmysluplne, jednoducho vo svojej vlastnej koži.

MOTIVÁCIA

Zažijete motivátora v akcii a ani o tom nebudete vedieť. Zistíte to až vtedy, keď vám vaše aktivity pôjdu ako po masle. Spôsob akým vás vediem je profesionálny, ale zároveň v príjemno-akčnom tempe.

Kto som

Volám sa Aneta Babušová a už niekoľko rokov sa s láskou venujem predaju. Pracovala som pre distribútora sieťových technológií a telekomunikýcií ako sales manager pre Slovensko. Vďaka svojim bohatým skúsenostiam v oblasti predaja sieťových technológií a znalostiam som zistila, že práca obchodníka je veľmi náročná, stresujúca a vyčerpávajúca. Často vedie k vyhoreniu, pretože se ženieme za výsledkami, ktoré by mohli prísť pomerne hladko s hravosťou a bez problémov v spolupráci s koučom. A tak se zrodil môj podnet ku koučovaciemu výcviku so zameraním na ľahkosť a hravosť vo svete podnikania a biznisu.

Mojou esenciou v koučovaní je úprímnosť a húževnatosť. Počas svojich online konzultácií vyžarujem energický náboj do akcie. Pre mnohých som inšpirácia a motivátor v jednom. Pomáham vám dosiahnuť vašich cieľov a dodávam vám nádej a silu k nájdeniu a dosiahnutiu vášho potenciálu.

S rešpektom budem oporou pre vás a vašich tímových hráčov v obchode a podnikaní.

Hovoria o mne …

Anetin přístup je ryze praktický, vycházející z vaší reálné situace, což považuji za obrovský přínos.

Při dlouhodobé spolupráci s Anetou jednoduše postavíte celý svůj byznys, a to na jasných a pevných základech.

Skvělá práce!

Alena Dudová

majiteľka, EDUDA

Anetka si mě na začátku trošku proklepla pomocí koučovacích otázek a potom jsme se pustily do strategie online konzultace. 

Už u Anet zvažuji nákup celého konzultačního balíčku, její profesionální a trošku „přísný“ způsob práce mi naprosto vyhovuje.

Zuzka Vítková

majiteľka, Zuzka Vítková

Je to jako bych si vzpomněla, kdo vlastně jsem. Celou dobu to tam bylo, jen se to skrylo pod nánosy musím a měla bych. Ty jsi jako řeka, která ty nánosy smývá, až zbydou jen hladké oblázky. A i ty ještě dobrušuje. To všechno ostatní, na čem pracuju, a co se děje, mi jen pomáhá proces urychlit.

Petra Vicková

copy mentorka a copywriterka, Petra Vicková

Online konzultácia